loading

Nawet z Oplem od czasu do czasu musisz odwiedzić serwis, czy to na przegląd okresowy, czy wymianę części eksploatacyjnej. Teraz jest najlepszy czas na wizytę w Autoryzowanym Serwisie marki Opel, ponieważ mamy dla Was konkurs z nagrodami. Wystarczy, że zachowasz fakturę / dowód zakupu i zarejestrujesz swój udział w konkursie.

Dlaczego warto? Co zyskujesz? Po kolei…

  1. Zapłać nie mniej niż 250 zł za części i robociznę w okresie trwania konkursu.
  2. Zaloguj się na portalu lub w aplikacji myOpel. Jeśli masz jeszcze konta konto, zarejestruj się. Przejdź do zakładki „Świat Opel”, wypełnij krótki formularz zgłoszenia i odpowiedz na pytanie konkursowe: „Jak wyobrażasz sobie najpiękniejszą i najatrakcyjniejszą podróż Twoim Oplem ?.”
  3. Otrzymasz wiadomość potwierdzającą rejestrację Twojego zgłoszenia do konkursu.
  4. A potem już tylko wypatruj wiadomości e-mail z wynikami konkursu. Cenne nagrody będą przyznawane w dwóch turach. Zgłoszenie konkursowe nadesłane w okresie 01-14.02 zostaną ocenione do dnia 19/02; zgłoszenia nadesłane w okresie 15-28/02 do dnia 05/03.
W zasadzie to wszystko, a wygrać możesz zaawansowany wideorejestrator firmy Kenwood o wartości 1 500 zł, wyposażony w szerokokątny obiektyw, dodatkową tylną kamerę i 3-calowy ekran dotykowy.

Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu oraz zasadami określonymi w Klauzuli informacyjnej.

Do góry