loading

SAMOCHODY DOSTAWCZE. 

W Oplu projektujemy pojazdy do konkretnych celów. Dlatego, oferujemy szeroką gamę lekkich samochodów dostawczych z możliwością konwersji i montażu zabudów specjalistycznych, przystosowanych do wykonania zróżnicowanych zadań. Modele te odznaczają się typową dla Opla wytrzymałością i niskimi kosztami eksploatacji.

  • Objętość przestrzeni ładunkowej od 1 do 22 m³
  • Ładowność od 475 kg do 2,5 t
  • Zaprojektowane pod kątem ograniczenia zużycia paliwa i skrócenia do minimum czynności obsługowych

Gama zastosowań Gama zastosowań

Gama pojazdów użytkowych Opla obejmuje furgony, furgony z kabiną załogową, podwozia do zabudowy, wywrotki, furgony skrzyniowe, kontenery, osobowe kombi oraz busy mogące przewozić do 16 pasażerów – każdy z nich z długą listą wyposażenia dodatkowego ułatwiającego dopasowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb. Oferujemy również fabryczne zabudowy specjalistyczne. Z przyjemnością stworzymy dokładnie takiego Opla, jakiego potrzebujesz.

Sprawdź naszą promocję dla Biznesu
Gama modelowaGama modelowa

Od małego, zaskakująco praktycznego Opla Corsy Van, poprzez wyjątkowo przestronne Combo już do wielofunkcyjnych Vivaro i Movano – mamy auta, które sprostają zróżnicowanym zadaniom, jakie można postawić przed lekkim pojazdem dostawczym.

Dowiedz się więcej o naszych samochodach dostawczych i skonfiguruj swojego Opla

*Najlepszy samochód w swojej klasie wg. Raportu Samochodów Używanych DEKRA, osiągający najniższy wskaźnik DMI (DEKRA Mängel Index) w przedziale przebiegowym do 50 000 km. Na podstawie danych z niemieckich stacji kontroli pojazdów.
Do góry