loading

Leasing -. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, w pełni dostosowaną do Twoich oczekiwań i możliwości. Nasza oferta leasingu operacyjnego, w złotówkach, jak i denominowana do euro, dotyczy samochodów ciężarowych i osobowych.

 

Kredyt - podczas jednej wizyty w naszym salonie załatwisz wszystkie formalności związane z zawarciem umowy kredytowej. Dzięki bezpośredniemu połączeniu salonu z Getin Noble Bank S.A. decyzja kredytowa podejmowana jest natychmiastowo.

 

Getin bankMasterleaseSzczegółowe informacje dostępne są także na www.getinbank.pl oraz www.masterlease.pl.

 

CZYM JEST GM BUSINESS SERVICES?

 

General Motors Business Services to najnowsza oferta leasingu z usługami dodatkowymi. Jest przeznaczona dla firm, osób prowadzących własną działalność lub wykonujących wolny zawód, a także dla klientów indywidualnych. GM Business Services rozwija się w oparciu o sieć dystrybucji General Motors obejmującą całą Europę. W każdym kraju zarządza nią lokalna firma należąca do grupy Masterlease (grupa przedsiębiorstw leasingowych wchodzących w skład koncernu General Motors).

 

GM Business ServicesDuża elastyczność GM Business Services gwarantuje dostosowanie parametrów umowy leasingu (czasu trwania, opłaty wstępnej, wartości końcowej, opcji wykupu) do każdego z Państwa samochodów oraz umożliwia wybór usług serwisowych odpowiednio do Państwa obecnych i przyszłych oczekiwań. GM Business Services i Dystrybutorzy General Motors wykorzystując swe umiejętności i wieloletnie doświadczenie, pomogą Państwu precyzyjnie określić model pojazdu najlepiej dostosowany do Państwa potrzeb. GM Business Services to oszczędne i skuteczne rozwiązanie oferowane przez sieć dystrybucji General Motors.

 

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z OFERTY GMBS?

 

  • Dzięki GM Business Services Państwa przedsiębiorstwo zachowuje zdolność inwestycyjną i środki na własny rozwój.

  • Ciężar całej obsługi administracyjnej, problemów technicznych i ryzyka związanego z odsprzedażą przenoszony jest na wynajmującego.

  • Budżet Państwa floty jest jasno określony, okresowe opłaty są ustalone na czas obowiązywania całej umowy i stanowią podstawę odpisu od podatku od przedsiębiorstw.

  • W GM Business Services jeden podmiot obsługuje wszystkie czynności przewidziane w umowie. Analizuje i na bieżąco informuje najemcę oraz Dystrybutora o stanie floty, co pozwala optymalizować umowy, a także właściwie planować warunki ich przedłużenia.

  • Najemca korzysta z najwyższej jakości usług oferowanych przez sieć General Motors.

Do góry